Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 03:55

День Європи в Ризі

09 травня 2017, 11:27

Сьогодні У День Європи в МЗС Латвії традиційно проходить день відкритих дверей, коли учні, студенти і будь-хто із бажаючих мають унікальну можливість познайомитися з різними європейськими країнами, взяти участь у конкурсах, дізнатися про безпечні мандрівки, оглянути виставку та інформаційні стенди посольств "Пізнай Європу", у т.ч. інформаційний стенд Посольства України в Латвії, де ми знайомимо із пам'ятками, культурою і подіями в Україні. 

О 13:30 усі бажаючі запрошуються на дискусію "Шляхи розвитку майбутнього Європейського Союзу: бачення Латвії", в якій візьмуть участь заступник голови Європейської комісії Валдіс Домбровскіс, парламентський секретар Міністерства закордонних справ Занда Калнинь-Лукашевіца, а також асcоц. проф. Латвійського університету Івета Рейнхолд і студент Відділення політичних наук Факультету соціальних наук Латвійського університету Михайло Потапов.

Продовжуючи розпочату в минулому році традицію, в міністерстві буде представлена виставка малюнків школярів, які в своїх роботах творчо і рішуче висловили побажання Європейського Союзу. Цього року автори малюнків - учні 9 - 12-х класів Дундагской середньої школи. Малюнки "Ми - Європі" можна буде оглянути з самого ранку біля будівлі міністерства на вулиці Крішьяніс Валдемарcа 3.

У свою чергу, з 5 травня року будівля міністерства буде освітлено блакитним і жовтим кольорами прапора Європейського Союзу, що символізують загальні європейські цінності - свободу, мир і солідарність. 

 

Також, сьогодні Посольство України в Латвії відчинило свої двері для учнів шкіл міст Рожупе та Огресгалс. За організаційного сприяння Посольства, учні Ризької української середньої школи продемонстрували латиським школярам гостинність, творчість і багатогранність українського народу та української культури. 

Детальніше про візит латиських школярів до Посольства дивіться за посиланням: https://www.facebook.com/embassy.in.latvia/posts/631874620344973 

Останні новини

В Ризі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні і нагадали, що Крим – це Україна | 20 лютого, 20:47

20 лютого Посольством України та Ризькою парафією Української греко-католицької церкви проведено заходи з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні. 

Україна представлена на 25-й міжнародній туристичній виставці-ярмарку «Balttour 2018» в Ризі | 02 лютого, 10:02

2 лютого 2018 р. в Міжнародному виставковому центрі Риги відкрилася міжнародна туристична виставка-ярмарок «Balttour 2018», участь у якій беруть представники готельно-курортного комплексу «Карпати» (м. Трускавець).

100-та річниця бою під Крутами | 29 січня, 10:02

29 січня в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 100-та річниця бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління у боротьбі за незалежність.