Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 04:52

День Європи в Ризі

09 травня 2017, 11:27

Сьогодні У День Європи в МЗС Латвії традиційно проходить день відкритих дверей, коли учні, студенти і будь-хто із бажаючих мають унікальну можливість познайомитися з різними європейськими країнами, взяти участь у конкурсах, дізнатися про безпечні мандрівки, оглянути виставку та інформаційні стенди посольств "Пізнай Європу", у т.ч. інформаційний стенд Посольства України в Латвії, де ми знайомимо із пам'ятками, культурою і подіями в Україні. 

О 13:30 усі бажаючі запрошуються на дискусію "Шляхи розвитку майбутнього Європейського Союзу: бачення Латвії", в якій візьмуть участь заступник голови Європейської комісії Валдіс Домбровскіс, парламентський секретар Міністерства закордонних справ Занда Калнинь-Лукашевіца, а також асcоц. проф. Латвійського університету Івета Рейнхолд і студент Відділення політичних наук Факультету соціальних наук Латвійського університету Михайло Потапов.

Продовжуючи розпочату в минулому році традицію, в міністерстві буде представлена виставка малюнків школярів, які в своїх роботах творчо і рішуче висловили побажання Європейського Союзу. Цього року автори малюнків - учні 9 - 12-х класів Дундагской середньої школи. Малюнки "Ми - Європі" можна буде оглянути з самого ранку біля будівлі міністерства на вулиці Крішьяніс Валдемарcа 3.

У свою чергу, з 5 травня року будівля міністерства буде освітлено блакитним і жовтим кольорами прапора Європейського Союзу, що символізують загальні європейські цінності - свободу, мир і солідарність. 

 

Також, сьогодні Посольство України в Латвії відчинило свої двері для учнів шкіл міст Рожупе та Огресгалс. За організаційного сприяння Посольства, учні Ризької української середньої школи продемонстрували латиським школярам гостинність, творчість і багатогранність українського народу та української культури. 

Детальніше про візит латиських школярів до Посольства дивіться за посиланням: https://www.facebook.com/embassy.in.latvia/posts/631874620344973 

Останні новини

ДО 80-Х РОКОВИН ВЕЛИКОГО ТЕРОРУ – МАСОВИХ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ 1937-1938 РОКІВ | 02 квітня, 16:30

«Великий терор» – масштабна кампанія масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 рр. з ініціативи керівництва СРСР й особисто Йосипа Сталіна для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства.