Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 01:14

День Європи в Ризі

09 травня, 11:27

Сьогодні У День Європи в МЗС Латвії традиційно проходить день відкритих дверей, коли учні, студенти і будь-хто із бажаючих мають унікальну можливість познайомитися з різними європейськими країнами, взяти участь у конкурсах, дізнатися про безпечні мандрівки, оглянути виставку та інформаційні стенди посольств "Пізнай Європу", у т.ч. інформаційний стенд Посольства України в Латвії, де ми знайомимо із пам'ятками, культурою і подіями в Україні. 

О 13:30 усі бажаючі запрошуються на дискусію "Шляхи розвитку майбутнього Європейського Союзу: бачення Латвії", в якій візьмуть участь заступник голови Європейської комісії Валдіс Домбровскіс, парламентський секретар Міністерства закордонних справ Занда Калнинь-Лукашевіца, а також асcоц. проф. Латвійського університету Івета Рейнхолд і студент Відділення політичних наук Факультету соціальних наук Латвійського університету Михайло Потапов.

Продовжуючи розпочату в минулому році традицію, в міністерстві буде представлена виставка малюнків школярів, які в своїх роботах творчо і рішуче висловили побажання Європейського Союзу. Цього року автори малюнків - учні 9 - 12-х класів Дундагской середньої школи. Малюнки "Ми - Європі" можна буде оглянути з самого ранку біля будівлі міністерства на вулиці Крішьяніс Валдемарcа 3.

У свою чергу, з 5 травня року будівля міністерства буде освітлено блакитним і жовтим кольорами прапора Європейського Союзу, що символізують загальні європейські цінності - свободу, мир і солідарність. 

 

Також, сьогодні Посольство України в Латвії відчинило свої двері для учнів шкіл міст Рожупе та Огресгалс. За організаційного сприяння Посольства, учні Ризької української середньої школи продемонстрували латиським школярам гостинність, творчість і багатогранність українського народу та української культури. 

Детальніше про візит латиських школярів до Посольства дивіться за посиланням: https://www.facebook.com/embassy.in.latvia/posts/631874620344973 

Останні новини

Дипломати з Грузії, Молдови і України обговорили вплив окупованих територій на євроінтеграційний процес в їхніх країнах | 19 вересня, 19:01

19 вересня в Ризькій вищій юридичній школі відбулася дискусія "Грузія, Молдова, Україна: вплив окупованих територій на євроінтеграційний процес".

Заява МЗС України у зв’язку з рішенням окупаційної влади Криму у справі Ахтема Чийгоза | 12 вересня, 09:41

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв'язку з незаконним засудженням російською окупаційною владою на території Автономної Республіки Крим громадянина України Ахтема Чийгоза до 8 років позбавлення волі.

Заява МЗС України у зв’язку з організацією Російською Федерацією у тимчасово окупованому нею місті Севастополь так званих «місцевих виборів» | 11 вересня, 18:09

Україна рішуче засуджує організацію Російською Федерацією 10 вересня 2017 року на території тимчасово окупованого нею міста Севастополь (Автономна Республіка Крим) незаконних виборів «губернатора», «довиборів депутата законодавчих зборів м. Севастополь», а також «довиборів депутатів окремих муніципалітетів» цього міста.

Українські антикорупційні експерти роз‘яснюють хід антикорупційних реформ | 11 вересня, 14:47

8 вересня в Посольстві України відбулася дискусія про антикорупційні реформи в Україні за участю представників НАБУ, Громадського руху «Чесно» та інших антикорупційних недержавних організацій.