Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 13:37

Латвія вітає прийняття остаточного рішення про запровадження безвізового режиму до країн Шенгенської зони для громадян України

19 травня, 16:45

18 травня Тимчасовий повірений у справах України в Латвії Аліса Подоляк зустрілася із Міністром юстиції Латвії Дзінтарсом Расначсом, який привітав прийняття остаточного рішення про запровадження безвізового режиму поїздок громадян України до країн Шенгенської зони. 

Сторони також обговорили внесок Латвії у реалізацію в Україні проекту  «Посилення інституційної спроможності Верховного Суду України у сфері захисту прав людини на національному рівні» та констатували успішну співпрацю України і Латвії у сфері юстиції.

Український дипломат подякувала латвійській стороні за активну підтримку Україні на рівні ЄС та готовність ділитися своїм досвідом у багатьох сферах, у тому числі у сфері юстиції. 

Останні новини

Національне агентство з питань запобігання корупції України та Бюро із протидії та боротьби з корупцією Латвії підписали Меморандум про співпрацю | Вчора, 19:46

15 липня в Ризі відбулася церемонія підписання Меморандуму про порозуміння і співпрацю з метою посилення взаємодії Національного агентства з питань запобігання корупції України (НАЗК)  та Бюро із запобігання та боротьби з корупцією Латвійської Республіки (KNAB). 

Statement of the Foreign Minister of Ukraine on the 3rd Anniversary of MH17 | 17 липня, 16:50

Three years ago a world becoming accustomed to the most despicable terrorist outrages  was shocked and stunned when  298 passengers and crew members of the Malaysian Airlines flight MH17 were blasted out of the skies over Ukraine.