Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 18:15

Міжнародний семінар з підвищення кваліфікації для українських адвокатів завершився в Ризі

04 серпня 2017, 17:05

1-7 серпня в Латвії проходив Міжнародний семінар з підвищення кваліфікації для практикуючих юристів з України, організований латвійським представництвом юридичної компанії «Семенова і партнери» та Балтійською міжнародною академією.

Програма міжнародного курсу включала такі теми як стандарти вищої освіти в Латвії, здійснення адвокатської діяльності в Латвії та її практичні засади, діяльність Торговельно-промислової палати Латвії,  її взаємодія з державними установами, представлення інтересів підприємців і функціонування третейського суду при ТПП Латвії, практика Європейського суду з прав людини та загальні принципи судочинства в Латвії. Учасники семінару мали можливість ознайомитися  з роботою Верховного суду Латвії, зустрітися з представниками колегії адвокатів Латвії та ознайомитися з юридичними аспектами роботи правоохоронних органів Латвії.

4 серпня член правління Балтійської міжнародної академії Станіслав Бука в Посольстві України в Латвії вручив сертифікати учасникам семінару та заявив про зацікавленість  латвійського учбового закладу продовжити практику проведення семінарів підвищення кваліфікації для українських фахівців у майбутньому.

Міжнародний семінар був акредитований Національною асоціацією адвокатів України. 

Останні новини

74-а річниця депортації кримських татар та вшанування жертв геноциду кримськотатарського народу | 18 травня, 16:43

18 травня 1944 року тоталітарний сталінський режим розпочав широкомасштабну операцію з виселення кримськотатарського народу з рідної землі. Близько двохсот тисяч людей за брехливими звинуваченнями у співпраці з фашистами стали вигнанцями. Сьогодні геноцид кримських татар окупаційною російською владою продовжується. 

У Ризі відсвяткували День вишиванки | 17 травня, 23:41

17 травня у Ризі відбулися традиційно масштабні святкування Дня вишиванки за участі української громади Латвії, латвійських друзів України, а також гостей міста.

Ахтем Чийгоз під час зустрічі в Ризі: «Я ще не вільний, оскільки не можу повернутися додому» | 10 травня, 20:27

10 травня в Ризі відбулася дискусія «Доля кримськотатарського народу» за участю заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза і Директора Кримського інституту стратегічних досліджень Арсена Жумаділова, які прибули до Латвії на запрошення Балто-Чорноморського альянсу.

Українські студенти вивчають досвід європейської інтеграції Латвії | 10 травня, 15:20

10 травня Тимчасовий повірений у справах України в Латвії Аліса Подоляк зустрілася із групою українських студентів, які навчаються в Ризі за програмою Європейських студій в Латвійському університеті. 

Посольство України святкувало День Європи в Ризі | 09 травня, 15:02

9 травня в Латвії і у всій Європі відзначається день Європи.