Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 04:18

Міжнародний семінар з підвищення кваліфікації для українських адвокатів завершився в Ризі

04 серпня 2017, 17:05

1-7 серпня в Латвії проходив Міжнародний семінар з підвищення кваліфікації для практикуючих юристів з України, організований латвійським представництвом юридичної компанії «Семенова і партнери» та Балтійською міжнародною академією.

Програма міжнародного курсу включала такі теми як стандарти вищої освіти в Латвії, здійснення адвокатської діяльності в Латвії та її практичні засади, діяльність Торговельно-промислової палати Латвії,  її взаємодія з державними установами, представлення інтересів підприємців і функціонування третейського суду при ТПП Латвії, практика Європейського суду з прав людини та загальні принципи судочинства в Латвії. Учасники семінару мали можливість ознайомитися  з роботою Верховного суду Латвії, зустрітися з представниками колегії адвокатів Латвії та ознайомитися з юридичними аспектами роботи правоохоронних органів Латвії.

4 серпня член правління Балтійської міжнародної академії Станіслав Бука в Посольстві України в Латвії вручив сертифікати учасникам семінару та заявив про зацікавленість  латвійського учбового закладу продовжити практику проведення семінарів підвищення кваліфікації для українських фахівців у майбутньому.

Міжнародний семінар був акредитований Національною асоціацією адвокатів України.