Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 03:56

Міжнародний семінар з підвищення кваліфікації для українських адвокатів завершився в Ризі

04 серпня, 17:05

1-7 серпня в Латвії проходив Міжнародний семінар з підвищення кваліфікації для практикуючих юристів з України, організований латвійським представництвом юридичної компанії «Семенова і партнери» та Балтійською міжнародною академією.

Програма міжнародного курсу включала такі теми як стандарти вищої освіти в Латвії, здійснення адвокатської діяльності в Латвії та її практичні засади, діяльність Торговельно-промислової палати Латвії,  її взаємодія з державними установами, представлення інтересів підприємців і функціонування третейського суду при ТПП Латвії, практика Європейського суду з прав людини та загальні принципи судочинства в Латвії. Учасники семінару мали можливість ознайомитися  з роботою Верховного суду Латвії, зустрітися з представниками колегії адвокатів Латвії та ознайомитися з юридичними аспектами роботи правоохоронних органів Латвії.

4 серпня член правління Балтійської міжнародної академії Станіслав Бука в Посольстві України в Латвії вручив сертифікати учасникам семінару та заявив про зацікавленість  латвійського учбового закладу продовжити практику проведення семінарів підвищення кваліфікації для українських фахівців у майбутньому.

Міжнародний семінар був акредитований Національною асоціацією адвокатів України. 

Останні новини

Вітаємо з Днем Державного Прапора України! | Вчора, 10:04

Сьогодні, 23 серпня 2017 року о 9:00, з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, в Посольстві України в Латвійській Республіці відбулася урочиста церемонія підняття українського прапора. 

Делегація ветеранів ІІ Світової війни, учасників бойових дій та АТО вшанували в Латвії пам'ять жертв війни | 17 серпня, 16:24

17 серпня до Посольства України в Латвії завітала делегація ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій на територіях інших держав та учасників антитерористичної операції, які прибули до Латвії з метою вшанування пам'яті жертв війни, малолітніх в'язнів-жертв нацизму та відвідання військових поховань. 

З нагоди 26 річниці Незалежності України в Лієпая відкрита виставка «Україна – ти моє диво» | 17 серпня, 14:52

16 серпня в Музеї окупації міста Лієпая відбулося урочисте відкриття фотовиставки відомого українського фотомитця Василя Пилип’юка під назвою «Україна – ти моє диво».