Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 10:23

Міжнародний семінар з підвищення кваліфікації для українських адвокатів завершився в Ризі

04 серпня, 17:05

1-7 серпня в Латвії проходив Міжнародний семінар з підвищення кваліфікації для практикуючих юристів з України, організований латвійським представництвом юридичної компанії «Семенова і партнери» та Балтійською міжнародною академією.

Програма міжнародного курсу включала такі теми як стандарти вищої освіти в Латвії, здійснення адвокатської діяльності в Латвії та її практичні засади, діяльність Торговельно-промислової палати Латвії,  її взаємодія з державними установами, представлення інтересів підприємців і функціонування третейського суду при ТПП Латвії, практика Європейського суду з прав людини та загальні принципи судочинства в Латвії. Учасники семінару мали можливість ознайомитися  з роботою Верховного суду Латвії, зустрітися з представниками колегії адвокатів Латвії та ознайомитися з юридичними аспектами роботи правоохоронних органів Латвії.

4 серпня член правління Балтійської міжнародної академії Станіслав Бука в Посольстві України в Латвії вручив сертифікати учасникам семінару та заявив про зацікавленість  латвійського учбового закладу продовжити практику проведення семінарів підвищення кваліфікації для українських фахівців у майбутньому.

Міжнародний семінар був акредитований Національною асоціацією адвокатів України. 

Останні новини

Латвія продовжує підтримувати Україну в процесі реформ у сфері сільського господарства | Вчора, 09:12

16 – 20 жовтня 2017 р. у Латвії перебувала українська делегація в рамках проекту «Зміцнення системи сільськогосподарських консультацій для інтеграції сільського сектору України в єдиний ринок ЄС», що реалізується за сприяння латвійської сторони в контексті підтримки нашої держави в процесі реформ у сфері сільського господарства. До складу цієї делегації увійшли представники міністерств і відомств, органів місцевого самоврядування та академічних кіл України.

У Ризі презентували українське кіно | 18 жовтня, 11:21

З 13 по 15 жовтня 2017 року відбувся фестиваль «Дні українського кіно у Ризі». Для участі у заходу до Риги прибула українська делегація у складі Голови Державного агентства з питань кіно Пилипа Іллєнка, режисерів та продюсерів Сергія Буковського, Андрія Суяркова, Геннадія Кофмана, актриси Римми Зюбіної. Участь у фестивалі з латвійської сторони взяли латвійські кінематографісти та актори Іварс Селецкіс, Яніс Стрейчс, Діта Рієтума, Арніс Ліцітіс та ін.