Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 03:52

Міністр оборони Раймондс Бергманіс зустрівся з дітьми загиблих українських захисників

07 серпня, 12:35

4 серпня 2017 р. в м. Цесіс Міністр оборони Латвії Раймондс Бергманіс зустрівся з 25 українськими дітьми загиблих захисників України, військовослужбовців Збройних сил України і Національної гвардії країни, які з 31 липня по 5 серпня гостювали в Латвії.

«Ми раді допомогти Україні не лише у зміцненні оборонної здатності, а також в різних соціальних проектах. Дітям, які пережили війну, втратили батьків, відчули  біль і страждання, хочемо надати хоч невелику підтримку, подарувати відпочинок і мир в нашій красивій Латвії», - наголосив міністр оборони Р.Бергманіс.

Під час канікул українські гості разом з яунсаргами брали участь в різних спортивних змаганнях, відвідали різноманітні екскурсії, Латвійський музей природи, Стару Ригу, Юрмалу, а також парк «Озолкалнс».

Діти перебували в Латвії на запрошення Міністерства оборони Латвії та за організаційного сприяння Школи інструкторів Національних збройних сил Латвії, Інформаційного центру Яунсарге, старшого капелану Національних збройних сил Латвії Елмарса Плявіньшя та Національної гвардії України.

Вже четвертий рік поспіль латвійська оборонна галузь надає підтримку постраждалим в результаті збройної агресії Росії проти України  - військовим та їхнім сім’ям. З літа 2014 року діти загиблих воїнів Збройних сил України і та Національної гвардії країни отримували подарунки, у т.ч. шкільні приладдя, а також подарунки на Різдво. Цього року латвійська допомога сконцентрована безпосередньо на доставку гуманітарних вантажів в Донецьку область, де допомога військовим та мирному населенню потрібна більш за все.

Більше фото із зустрічі в галереї Flickr

Останні новини

Вітаємо з Днем Державного Прапора України! | Вчора, 10:04

Сьогодні, 23 серпня 2017 року о 9:00, з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, в Посольстві України в Латвійській Республіці відбулася урочиста церемонія підняття українського прапора. 

Делегація ветеранів ІІ Світової війни, учасників бойових дій та АТО вшанували в Латвії пам'ять жертв війни | 17 серпня, 16:24

17 серпня до Посольства України в Латвії завітала делегація ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій на територіях інших держав та учасників антитерористичної операції, які прибули до Латвії з метою вшанування пам'яті жертв війни, малолітніх в'язнів-жертв нацизму та відвідання військових поховань. 

З нагоди 26 річниці Незалежності України в Лієпая відкрита виставка «Україна – ти моє диво» | 17 серпня, 14:52

16 серпня в Музеї окупації міста Лієпая відбулося урочисте відкриття фотовиставки відомого українського фотомитця Василя Пилип’юка під назвою «Україна – ти моє диво».