Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 18:21

Міністр оборони Раймондс Бергманіс зустрівся з дітьми загиблих українських захисників

07 серпня 2017, 12:35

4 серпня 2017 р. в м. Цесіс Міністр оборони Латвії Раймондс Бергманіс зустрівся з 25 українськими дітьми загиблих захисників України, військовослужбовців Збройних сил України і Національної гвардії країни, які з 31 липня по 5 серпня гостювали в Латвії.

«Ми раді допомогти Україні не лише у зміцненні оборонної здатності, а також в різних соціальних проектах. Дітям, які пережили війну, втратили батьків, відчули  біль і страждання, хочемо надати хоч невелику підтримку, подарувати відпочинок і мир в нашій красивій Латвії», - наголосив міністр оборони Р.Бергманіс.

Під час канікул українські гості разом з яунсаргами брали участь в різних спортивних змаганнях, відвідали різноманітні екскурсії, Латвійський музей природи, Стару Ригу, Юрмалу, а також парк «Озолкалнс».

Діти перебували в Латвії на запрошення Міністерства оборони Латвії та за організаційного сприяння Школи інструкторів Національних збройних сил Латвії, Інформаційного центру Яунсарге, старшого капелану Національних збройних сил Латвії Елмарса Плявіньшя та Національної гвардії України.

Вже четвертий рік поспіль латвійська оборонна галузь надає підтримку постраждалим в результаті збройної агресії Росії проти України  - військовим та їхнім сім’ям. З літа 2014 року діти загиблих воїнів Збройних сил України і та Національної гвардії країни отримували подарунки, у т.ч. шкільні приладдя, а також подарунки на Різдво. Цього року латвійська допомога сконцентрована безпосередньо на доставку гуманітарних вантажів в Донецьку область, де допомога військовим та мирному населенню потрібна більш за все.

Більше фото із зустрічі в галереї Flickr

Останні новини

74-а річниця депортації кримських татар та вшанування жертв геноциду кримськотатарського народу | 18 травня, 16:43

18 травня 1944 року тоталітарний сталінський режим розпочав широкомасштабну операцію з виселення кримськотатарського народу з рідної землі. Близько двохсот тисяч людей за брехливими звинуваченнями у співпраці з фашистами стали вигнанцями. Сьогодні геноцид кримських татар окупаційною російською владою продовжується. 

У Ризі відсвяткували День вишиванки | 17 травня, 23:41

17 травня у Ризі відбулися традиційно масштабні святкування Дня вишиванки за участі української громади Латвії, латвійських друзів України, а також гостей міста.

Ахтем Чийгоз під час зустрічі в Ризі: «Я ще не вільний, оскільки не можу повернутися додому» | 10 травня, 20:27

10 травня в Ризі відбулася дискусія «Доля кримськотатарського народу» за участю заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза і Директора Кримського інституту стратегічних досліджень Арсена Жумаділова, які прибули до Латвії на запрошення Балто-Чорноморського альянсу.

Українські студенти вивчають досвід європейської інтеграції Латвії | 10 травня, 15:20

10 травня Тимчасовий повірений у справах України в Латвії Аліса Подоляк зустрілася із групою українських студентів, які навчаються в Ризі за програмою Європейських студій в Латвійському університеті. 

Посольство України святкувало День Європи в Ризі | 09 травня, 15:02

9 травня в Латвії і у всій Європі відзначається день Європи.