Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 10:25

Міністр оборони Раймондс Бергманіс зустрівся з дітьми загиблих українських захисників

07 серпня, 12:35

4 серпня 2017 р. в м. Цесіс Міністр оборони Латвії Раймондс Бергманіс зустрівся з 25 українськими дітьми загиблих захисників України, військовослужбовців Збройних сил України і Національної гвардії країни, які з 31 липня по 5 серпня гостювали в Латвії.

«Ми раді допомогти Україні не лише у зміцненні оборонної здатності, а також в різних соціальних проектах. Дітям, які пережили війну, втратили батьків, відчули  біль і страждання, хочемо надати хоч невелику підтримку, подарувати відпочинок і мир в нашій красивій Латвії», - наголосив міністр оборони Р.Бергманіс.

Під час канікул українські гості разом з яунсаргами брали участь в різних спортивних змаганнях, відвідали різноманітні екскурсії, Латвійський музей природи, Стару Ригу, Юрмалу, а також парк «Озолкалнс».

Діти перебували в Латвії на запрошення Міністерства оборони Латвії та за організаційного сприяння Школи інструкторів Національних збройних сил Латвії, Інформаційного центру Яунсарге, старшого капелану Національних збройних сил Латвії Елмарса Плявіньшя та Національної гвардії України.

Вже четвертий рік поспіль латвійська оборонна галузь надає підтримку постраждалим в результаті збройної агресії Росії проти України  - військовим та їхнім сім’ям. З літа 2014 року діти загиблих воїнів Збройних сил України і та Національної гвардії країни отримували подарунки, у т.ч. шкільні приладдя, а також подарунки на Різдво. Цього року латвійська допомога сконцентрована безпосередньо на доставку гуманітарних вантажів в Донецьку область, де допомога військовим та мирному населенню потрібна більш за все.

Більше фото із зустрічі в галереї Flickr

Останні новини

Латвія продовжує підтримувати Україну в процесі реформ у сфері сільського господарства | Вчора, 09:12

16 – 20 жовтня 2017 р. у Латвії перебувала українська делегація в рамках проекту «Зміцнення системи сільськогосподарських консультацій для інтеграції сільського сектору України в єдиний ринок ЄС», що реалізується за сприяння латвійської сторони в контексті підтримки нашої держави в процесі реформ у сфері сільського господарства. До складу цієї делегації увійшли представники міністерств і відомств, органів місцевого самоврядування та академічних кіл України.

У Ризі презентували українське кіно | 18 жовтня, 11:21

З 13 по 15 жовтня 2017 року відбувся фестиваль «Дні українського кіно у Ризі». Для участі у заходу до Риги прибула українська делегація у складі Голови Державного агентства з питань кіно Пилипа Іллєнка, режисерів та продюсерів Сергія Буковського, Андрія Суяркова, Геннадія Кофмана, актриси Римми Зюбіної. Участь у фестивалі з латвійської сторони взяли латвійські кінематографісти та актори Іварс Селецкіс, Яніс Стрейчс, Діта Рієтума, Арніс Ліцітіс та ін.