Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 04:18

Кроки України щодо забезпечення передумов для вивчення державної мови в системі освіти є зрозумілими - Міністр освіти і науки Латвії Карліс Шадурскіс

29 вересня 2017, 19:59

«Кроки України щодо забезпечення передумов для вивчення державної мови в системі освіти є зрозумілими», - заявив Міністр  освіти і науки Латвії Карліс Шадурскіс під час зустрічі з Міністром закордонних справ України Павло Клімкіним.

На прикладі досвіду Латвії він відзначив важливість створення передумов для учнівської молоді здобути необхідні знання державної мови і не бути дискримінованими на ринку праці своєї країни.

Український міністр відзначив інтерес України у запозиченні латвійського досвіду щодо функціонування системи освіти з використанням мов національних меншин. Павло Клімкін також ознайомив Карліса Шадурскіса з основними положеннями Закону України "Про освіту".

Під час зустрічі сторони відзначили тісну співпрацю між Україною та Латвією в освітній сфері, зокрема на міжуніверситетському рівні.

Міністри Клімкін і Шадурскіс підписали угоду між Урядом України і Урядом Латвійської Республіки про співпрацю у сфері освіти, науки, молоді і спорту.