Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 10:37

Латвійський парламент наголошує на пріоритетності розвитку «Східного партнерства»

03 жовтня 2017, 15:09

3 жовтня 2017 р. на запрошення Саейму Латвійської Республіки відбулася спільна зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Латвії Аліси Подоляк, Надзвичайного і Повноважного Посла Грузії в Латвії Теймураза Джанджалії та Надзвичайного і Повноважного Посла Молдови в Латвії Юджена Ревенку з Головою Комітету закордонних справ Саейму Латвії Оярсом Еріксом Калниньшем та Головою Комітету європейських справ Саейму Латвії Лолітою Чигане.

Під час зустрічі обговорено підготовку до саміту «Східного партнерства» в Брюсселі 24 листопада 2017 р. та очікування сторін.

Представники латвійського парламенту висловили міцну підтримку ініціативі «Східного Партнерства», наголосивши, що Латвія, як і інші балтійські країни, вважає цю ініціативу важливим елементом на порядку денному ЄС і докладатиме максимум зусиль для її подальшого розвитку як пріоритетного напрямку.

Голова Комітету закордонних справ Саейму Латвії Калниньш назвав ініціативу «історією успіху» і високо оцінив обсяг проведеної країнами-партнерами роботи з імплементації Угод про асоціацію.

Говорячи про важливість посилення співпраці ЄС і східноєвропейських партнерів у сфері безпеки та урегулюванні криз, керівник української дипломатичної місії наголосила на необхідності більшої участі ЄС у рішенні конфліктів у країнах «Східного партнерства» та необхідності розробки спільних дій з метою протидії дезінформаційним кампаніям Кремля та кіберзлочинності. 

Участь у зустрічі також взяв Посол Естонії в Латвії Теніс Нірк у якості головування в Раді ЄС. 

Більше фото із зустрічі на Flickr сторінці Саейму Латвії. 

Останні новини

ДО 80-Х РОКОВИН ВЕЛИКОГО ТЕРОРУ – МАСОВИХ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ 1937-1938 РОКІВ | 02 квітня, 16:30

«Великий терор» – масштабна кампанія масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 рр. з ініціативи керівництва СРСР й особисто Йосипа Сталіна для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства.