Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 10:29

Латвійський парламент наголошує на пріоритетності розвитку «Східного партнерства»

03 жовтня, 15:09

3 жовтня 2017 р. на запрошення Саейму Латвійської Республіки відбулася спільна зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Латвії Аліси Подоляк, Надзвичайного і Повноважного Посла Грузії в Латвії Теймураза Джанджалії та Надзвичайного і Повноважного Посла Молдови в Латвії Юджена Ревенку з Головою Комітету закордонних справ Саейму Латвії Оярсом Еріксом Калниньшем та Головою Комітету європейських справ Саейму Латвії Лолітою Чигане.

Під час зустрічі обговорено підготовку до саміту «Східного партнерства» в Брюсселі 24 листопада 2017 р. та очікування сторін.

Представники латвійського парламенту висловили міцну підтримку ініціативі «Східного Партнерства», наголосивши, що Латвія, як і інші балтійські країни, вважає цю ініціативу важливим елементом на порядку денному ЄС і докладатиме максимум зусиль для її подальшого розвитку як пріоритетного напрямку.

Голова Комітету закордонних справ Саейму Латвії Калниньш назвав ініціативу «історією успіху» і високо оцінив обсяг проведеної країнами-партнерами роботи з імплементації Угод про асоціацію.

Говорячи про важливість посилення співпраці ЄС і східноєвропейських партнерів у сфері безпеки та урегулюванні криз, керівник української дипломатичної місії наголосила на необхідності більшої участі ЄС у рішенні конфліктів у країнах «Східного партнерства» та необхідності розробки спільних дій з метою протидії дезінформаційним кампаніям Кремля та кіберзлочинності. 

Участь у зустрічі також взяв Посол Естонії в Латвії Теніс Нірк у якості головування в Раді ЄС. 

Більше фото із зустрічі на Flickr сторінці Саейму Латвії. 

Останні новини

Латвія продовжує підтримувати Україну в процесі реформ у сфері сільського господарства | Вчора, 09:12

16 – 20 жовтня 2017 р. у Латвії перебувала українська делегація в рамках проекту «Зміцнення системи сільськогосподарських консультацій для інтеграції сільського сектору України в єдиний ринок ЄС», що реалізується за сприяння латвійської сторони в контексті підтримки нашої держави в процесі реформ у сфері сільського господарства. До складу цієї делегації увійшли представники міністерств і відомств, органів місцевого самоврядування та академічних кіл України.

У Ризі презентували українське кіно | 18 жовтня, 11:21

З 13 по 15 жовтня 2017 року відбувся фестиваль «Дні українського кіно у Ризі». Для участі у заходу до Риги прибула українська делегація у складі Голови Державного агентства з питань кіно Пилипа Іллєнка, режисерів та продюсерів Сергія Буковського, Андрія Суяркова, Геннадія Кофмана, актриси Римми Зюбіної. Участь у фестивалі з латвійської сторони взяли латвійські кінематографісти та актори Іварс Селецкіс, Яніс Стрейчс, Діта Рієтума, Арніс Ліцітіс та ін.