Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 15:40

У Ризі відзначили День Гідності та Свободи України

22 листопада 2017, 09:17

20 листопада в Посольстві України в Латвійській Республіці відзначали День Гідності та Свободи України. На заході були присутні представники української громади Латвії, латвійські друзі України, а також учасники Інтенсивної програми з права та економіки з України, яка проводиться Ризькою вищою школою права за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Латвії, уряду США та Шведського інституту. 

Захід відкрила Тимчасовий повірений України Аліса Подоляк, яка відзначила формування інституту громадянського суспільства, як рушійної сили Революції Гідності і однієї з її основних надбань. Також, гостям було запропоновано до перегляду документальний фільм "Євромайдан SOS", після якого відбулася жвава та цікава дискусія про власні переживання, пов’язані із Революцією Гідності, досягнення реформ в Україні та можливий корисний досвід Латвії на шляху європейської інтеграції.

Останні новини

Мінсоцполітики створило соціальний відеоролик з проблематики торгівлі людьми | 15 березня, 12:16

У зв’язку зі збільшенням випадків втягнення громадян України у злочинну діяльність на території іноземних країн, Мінсоцполітики продовжує докладати зусиль щодо інформування громадян України про проблему торгівлі людьми та убезпечення їх від потрапляння у таку ситуацію.

Заява Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна | 15 березня, 10:00

Останні події, пов’язані з отруєнням колишнього російського шпигуна у Великій Британії, викликають велику тривогу. Зважаючи на дані британських спецслужб та беручи до уваги те, що  відповідь російської сторони є лицемірною й не викликає довіри, ми готові підтримати думку Прем'єр-міністра Великої Британії, що це, найімовірніше, справа рук Кремля.