Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 10:52

У Ризі відзначили День Гідності та Свободи України

22 листопада, 09:17

20 листопада в Посольстві України в Латвійській Республіці відзначали День Гідності та Свободи України. На заході були присутні представники української громади Латвії, латвійські друзі України, а також учасники Інтенсивної програми з права та економіки з України, яка проводиться Ризькою вищою школою права за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Латвії, уряду США та Шведського інституту. 

Захід відкрила Тимчасовий повірений України Аліса Подоляк, яка відзначила формування інституту громадянського суспільства, як рушійної сили Революції Гідності і однієї з її основних надбань. Також, гостям було запропоновано до перегляду документальний фільм "Євромайдан SOS", після якого відбулася жвава та цікава дискусія про власні переживання, пов’язані із Революцією Гідності, досягнення реформ в Україні та можливий корисний досвід Латвії на шляху європейської інтеграції.

Останні новини

Україна та Латвія зацікавлені у зміцненні ролі державної мови в загальній освіті - Л.Гриневич | Вчора, 14:27

14 грудня 2017 р. з робочим візитом у Ризі перебувала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та Заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей з метою проведення консультацій з латвійською стороною щодо окремих положень Закону «Про освіту», а також обміну досвідом у сфері освіти у школах національних меншин, інклюзивної освіти та професійного розвитку педагогів. 

В Посольстві України в Латвії відбулася дискусія з нагоди 100-річчя дипломатичної служби України | 09 грудня, 20:51

9 грудня в Посольстві України в Латвії відбулася дискусія з нагоди 100-річчя дипломатичної служби України за участю українських істориків Івана Патриляка та Андрія Руккаса, а також української та латвійської громади.