Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 10:52

Українська компанія бере участь у галузевій міжнародній виставці «Tech Industry 2017»

01 грудня, 15:55

30 листопада 2017 року в Міжнародному виставковому центрі відкрилася міжнародна виставка машинобудування, металообробки, автоматизації, електроніки, електротехніки, виробничих матеріалів, інструментів і нових технологій «Tech Industry 2017», участь у якій бере ПАТ «Полтавський Алмазний Інструмент». 

У роботі однієї з найбільших в Балтійському регіоні виставки взяли участь понад 270 підприємств з Латвії, Литви, Естонії, Фінляндії, Швеції, Німеччини, Польщі, Італії, Австрії, Словенії, Білорусі, України, Туреччини та інших країн.

ПАТ «Полтавський Алмазний Інструмент» є одним із лідерів у галузі виробництва та експлуатації алмазного інструменту. Зазначена продукція вітчизняних виробників користується широким попитом на ринку Латвії.

Останні новини

Україна та Латвія зацікавлені у зміцненні ролі державної мови в загальній освіті - Л.Гриневич | Вчора, 14:27

14 грудня 2017 р. з робочим візитом у Ризі перебувала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та Заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей з метою проведення консультацій з латвійською стороною щодо окремих положень Закону «Про освіту», а також обміну досвідом у сфері освіти у школах національних меншин, інклюзивної освіти та професійного розвитку педагогів. 

В Посольстві України в Латвії відбулася дискусія з нагоди 100-річчя дипломатичної служби України | 09 грудня, 20:51

9 грудня в Посольстві України в Латвії відбулася дискусія з нагоди 100-річчя дипломатичної служби України за участю українських істориків Івана Патриляка та Андрія Руккаса, а також української та латвійської громади.