Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 15:39

Українська компанія бере участь у галузевій міжнародній виставці «Tech Industry 2017»

01 грудня 2017, 15:55

30 листопада 2017 року в Міжнародному виставковому центрі відкрилася міжнародна виставка машинобудування, металообробки, автоматизації, електроніки, електротехніки, виробничих матеріалів, інструментів і нових технологій «Tech Industry 2017», участь у якій бере ПАТ «Полтавський Алмазний Інструмент». 

У роботі однієї з найбільших в Балтійському регіоні виставки взяли участь понад 270 підприємств з Латвії, Литви, Естонії, Фінляндії, Швеції, Німеччини, Польщі, Італії, Австрії, Словенії, Білорусі, України, Туреччини та інших країн.

ПАТ «Полтавський Алмазний Інструмент» є одним із лідерів у галузі виробництва та експлуатації алмазного інструменту. Зазначена продукція вітчизняних виробників користується широким попитом на ринку Латвії.

Останні новини

Мінсоцполітики створило соціальний відеоролик з проблематики торгівлі людьми | 15 березня, 12:16

У зв’язку зі збільшенням випадків втягнення громадян України у злочинну діяльність на території іноземних країн, Мінсоцполітики продовжує докладати зусиль щодо інформування громадян України про проблему торгівлі людьми та убезпечення їх від потрапляння у таку ситуацію.

Заява Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна | 15 березня, 10:00

Останні події, пов’язані з отруєнням колишнього російського шпигуна у Великій Британії, викликають велику тривогу. Зважаючи на дані британських спецслужб та беручи до уваги те, що  відповідь російської сторони є лицемірною й не викликає довіри, ми готові підтримати думку Прем'єр-міністра Великої Британії, що це, найімовірніше, справа рук Кремля.