Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 15:41

Збільшується кількість звернень іноземців, які виявили бажання набути статусу закордонного українця

28 лютого, 20:28

Такого висновку дійшла Національна комісія з питань закордонних українців, розглянувши 300 заяв іноземців та осіб без громадянства щодо набуття статусу закордонного українця у ході ХХХVІІ засідання, яке відбулося 28 лютого 2018 року під головуванням заступника Міністра закордонних справ України Василя Боднара.

За результатами розгляду звернень, іноземці близько з 10 країн світу (зокрема, Білорусі, Латвії, ФРН, Туреччини, Туркменістану та Росії) отримали статус закордонного українця.

У ході засідання також було досягнуто домовленості про підготовку Національною комісією пропозицій щодо внесення можливих змін до Закону України «Про закордонних українців».

Останні новини

Мінсоцполітики створило соціальний відеоролик з проблематики торгівлі людьми | 15 березня, 12:16

У зв’язку зі збільшенням випадків втягнення громадян України у злочинну діяльність на території іноземних країн, Мінсоцполітики продовжує докладати зусиль щодо інформування громадян України про проблему торгівлі людьми та убезпечення їх від потрапляння у таку ситуацію.

Заява Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна | 15 березня, 10:00

Останні події, пов’язані з отруєнням колишнього російського шпигуна у Великій Британії, викликають велику тривогу. Зважаючи на дані британських спецслужб та беручи до уваги те, що  відповідь російської сторони є лицемірною й не викликає довіри, ми готові підтримати думку Прем'єр-міністра Великої Британії, що це, найімовірніше, справа рук Кремля.