Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 15:43

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Латвію з офіційним візитом

02 березня, 20:04

1 – 2 березня 2018 року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман перебував з офіційним візитом у Латвійській Республіці на запрошення Прем’єр-міністра Латвії Маріса Кучинскіса.

Глава Уряду України провів переговори з Президентом Латвії Раймондсом Вейонісом та Главою Уряду Латвії Марісом Кучинскісом.

Латвійська сторона запевнила, що Латвія твердо підтримує суверенітет і територіальну цілісність України.

Делегації двох країн домовилися посилювати політичний діалог і нарощувати економічну співпрацю в контексті взаємного товарообігу, а також реалізації спільних проектів на ринках третіх країн. Значну увагу глави Урядів приділили можливостям інвестиційної та інноваційної співпраці, насамперед в агросекторі та логістиці як перспективних сферах економічного партнерства.

У ході зустрічі з латвійськими діловими колами учасники підкреслили, що Україна та Латвія можуть суттєво посилити взаємодію – як на двосторонньому рівні, так і на міжнародній арені. «З Латвією у нас зростає взаємна торгівля – наближаємося до 500 млн дол. США. Але це може бути й більше», - зазначив Глава Уряду України. Політика реформ, яку запроваджує Уряд, дозволяє розширювати економічні можливості країни та залучати інвестиції в широкий спектр сфер, сказав Володимир Гройсман.

За підсумками перемовин представники делегацій уклали Протокол про наміри між міністерствами освіти та науки України і Латвії щодо роботи української школи в Ризі, а також Основну угоди про співробітництво між Ризьким технічним університетом та Національним технічним університетом «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Останні новини

Мінсоцполітики створило соціальний відеоролик з проблематики торгівлі людьми | 15 березня, 12:16

У зв’язку зі збільшенням випадків втягнення громадян України у злочинну діяльність на території іноземних країн, Мінсоцполітики продовжує докладати зусиль щодо інформування громадян України про проблему торгівлі людьми та убезпечення їх від потрапляння у таку ситуацію.

Заява Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна | 15 березня, 10:00

Останні події, пов’язані з отруєнням колишнього російського шпигуна у Великій Британії, викликають велику тривогу. Зважаючи на дані британських спецслужб та беручи до уваги те, що  відповідь російської сторони є лицемірною й не викликає довіри, ми готові підтримати думку Прем'єр-міністра Великої Британії, що це, найімовірніше, справа рук Кремля.