Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 15:41

У Ризі відсвяткували 204-річчя народження Кобзаря

10 березня, 16:24

9 березня 2018 року відбулася низка урочистих заходів з нагоди 204-річчя від дня народження великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченко. 

У Ризькій українській середній школі відбувся святковий концерт за участю ансамблю українського культурно-просвітницького товариства "Дніпро", а також учнів школи. Гості мали змогу почути читання віршів великого Кобзаря та співи українських народних пісень.

Крім того, у приміщенні школи відкрили експозицію витинанок, які власноруч майстрували учні Ризької української середньої школи протягом декількох місяців. Виставка авторських робіт учнів присвячена як народній українській тематиці, так і вшануванню 100-річного ювілею Латвійської Республіки.

Цього ж дня, українська громада Латвії та Посольство України в Латвії вже вдруге долучилися до щорічного міжнародного флешмобу #GlobalShevchenko записавши відео-привітання від маленьких українців Латвії

Урочисті заходи відбулися за підтримки Ризької української середньої школи, Парафії Преображення Господа Нашого Ісуса Христа у Ризі (Українська Греко-Католицька Церква), товариства "Дніпро", товариства "Україна - Латвія" та за сприяння Посольства України в Латвійській Республіці.

  

Останні новини

Мінсоцполітики створило соціальний відеоролик з проблематики торгівлі людьми | 15 березня, 12:16

У зв’язку зі збільшенням випадків втягнення громадян України у злочинну діяльність на території іноземних країн, Мінсоцполітики продовжує докладати зусиль щодо інформування громадян України про проблему торгівлі людьми та убезпечення їх від потрапляння у таку ситуацію.

Заява Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна | 15 березня, 10:00

Останні події, пов’язані з отруєнням колишнього російського шпигуна у Великій Британії, викликають велику тривогу. Зважаючи на дані британських спецслужб та беручи до уваги те, що  відповідь російської сторони є лицемірною й не викликає довіри, ми готові підтримати думку Прем'єр-міністра Великої Британії, що це, найімовірніше, справа рук Кремля.