Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 18:35

Посольство України святкувало День Європи в Ризі

09 травня, 15:02

9 травня в Латвії і у всій Європі відзначається день Європи. 

Традиційно в цей день у центрі уваги - молодь, яку запрошують ознайомитися, обговорити і поділитися ідеями про Європейський Союз та його майбутнє. Міністерство закордонних справ у співпраці з партнерами - розташованими в Ризі посольствами країн ЄС і Східного партнерства, представництвом Європейської комісії в Латвії - проводило День відкритих дверей.

Посольство України в Латвії приєдналося до святкування цього дня і відкрило свої двері для учнів Ризької спеціальної середньої школи та Саласпілської середньої школи №2. Вже традиційним партнером Посольства у цей день виступила Ризька українська школа, учні якої провели інформаційну презентацію латиською мовою про Україну і влаштували справжній концерт української сучасної і народної музики. Родзинкою свята в Посольстві стали страви народної української кухні.

В цьому році Європейський Союз відзначав свій 68-й день народження.

Останні новини

74-а річниця депортації кримських татар та вшанування жертв геноциду кримськотатарського народу | 18 травня, 16:43

18 травня 1944 року тоталітарний сталінський режим розпочав широкомасштабну операцію з виселення кримськотатарського народу з рідної землі. Близько двохсот тисяч людей за брехливими звинуваченнями у співпраці з фашистами стали вигнанцями. Сьогодні геноцид кримських татар окупаційною російською владою продовжується. 

У Ризі відсвяткували День вишиванки | 17 травня, 23:41

17 травня у Ризі відбулися традиційно масштабні святкування Дня вишиванки за участі української громади Латвії, латвійських друзів України, а також гостей міста.

Ахтем Чийгоз під час зустрічі в Ризі: «Я ще не вільний, оскільки не можу повернутися додому» | 10 травня, 20:27

10 травня в Ризі відбулася дискусія «Доля кримськотатарського народу» за участю заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза і Директора Кримського інституту стратегічних досліджень Арсена Жумаділова, які прибули до Латвії на запрошення Балто-Чорноморського альянсу.

Українські студенти вивчають досвід європейської інтеграції Латвії | 10 травня, 15:20

10 травня Тимчасовий повірений у справах України в Латвії Аліса Подоляк зустрілася із групою українських студентів, які навчаються в Ризі за програмою Європейських студій в Латвійському університеті. 

В Латвії вшанували пам’ять жертв Другої світової війни | 08 травня, 17:47

8 травня у День пам’яті і примирення в Латвії вшановували пам'ять жертв Другої світової війни.