Посольство України в Латвійській Республіці

, Київ 18:37

Українські студенти вивчають досвід європейської інтеграції Латвії

10 травня, 15:20

10 травня Тимчасовий повірений у справах України в Латвії Аліса Подоляк зустрілася із групою українських студентів, які навчаються в Ризі за програмою Європейських студій в Латвійському університеті. 

Студенти, які представляють ВНЗ Києва, Львова, Дніпра і Полтави, вивчають в Україні міжнародні відносини, міжнародні економічні відносини та право.

В Латвії в українських студентів є можливість ознайомитися із європейським правом, досвідом європейської інтеграції, отримати практичні навички державного управління, відвідати державні установи. Зокрема, 19 квітня українська молодь зустрічалася з Міністром закордонних справ Латвії Едгарсом Рінкевичсом.

Програма Європейських студій для українських студентів регіональних ВНЗ вже четвертий рік поспіль проходить за підтримки МЗС Латвії.

Останні новини

74-а річниця депортації кримських татар та вшанування жертв геноциду кримськотатарського народу | 18 травня, 16:43

18 травня 1944 року тоталітарний сталінський режим розпочав широкомасштабну операцію з виселення кримськотатарського народу з рідної землі. Близько двохсот тисяч людей за брехливими звинуваченнями у співпраці з фашистами стали вигнанцями. Сьогодні геноцид кримських татар окупаційною російською владою продовжується. 

У Ризі відсвяткували День вишиванки | 17 травня, 23:41

17 травня у Ризі відбулися традиційно масштабні святкування Дня вишиванки за участі української громади Латвії, латвійських друзів України, а також гостей міста.

Ахтем Чийгоз під час зустрічі в Ризі: «Я ще не вільний, оскільки не можу повернутися додому» | 10 травня, 20:27

10 травня в Ризі відбулася дискусія «Доля кримськотатарського народу» за участю заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза і Директора Кримського інституту стратегічних досліджень Арсена Жумаділова, які прибули до Латвії на запрошення Балто-Чорноморського альянсу.

Посольство України святкувало День Європи в Ризі | 09 травня, 15:02

9 травня в Латвії і у всій Європі відзначається день Європи. 

В Латвії вшанували пам’ять жертв Другої світової війни | 08 травня, 17:47

8 травня у День пам’яті і примирення в Латвії вшановували пам'ять жертв Другої світової війни.