Посольство України в Латвійській Республіці

Київ 05:50

Посольство України в Латвії направило лист російськомовній редакції порталу DELFI щодо некоректної статті про Крим

25 березня, 18:44

У зв'язку з некоректною інформацією, що міститься у статті російськомовної редакції DELFI "Крымский мост соединил берега железнодорожными пролетами” Посольство України в Латвії направило лист Головному редактору Анатолію Голубову. 

У своєму листі Посольство України звертає увагу російськомовної редакції DELFI на те, що факти наведені у статті вводять в оману читачів порталу та не відображають офіційну позицію Латвійської Республіки щодо засудження незаконного будівництва Керченського мосту як чергової атаки на територіальну цілісність України та має на меті активізувати примусову інтеграцію окупованого півострова в Росію і відділення від України, обмежує судноплавство в Керченській протоці.

Називаючи міст "найдовшим мостом Росії" стаття вводить в оману читачів порталу та створює хибне враження приналежності тимчасово-окупованої Автономної Республіки Крим та м.Севастополь до Росії, при тому, що Латвійська Республіка не визнала незаконну анексію та засудила окупацію Криму Росією. 

Посольство України звернулося до російськомовної редакції порталу ДЕЛФІ із проханням виправити некоректну інформацію. 

Останні новини

Відбувся офіційний візит Президента України Володимира Зеленського до Латвійської Республіки | 17 жовтня, 16:20

16 жовтня 2019 року Президент України Володимир Зеленський здійснив офіційний візит до Латвійської Республіки. Глава держави провів зустрічі з Президентом Латвії Егілсом Левітсом, Спікером Саейму Латвійської Республіки Інарою Мурнієце та Прем’єр-міністром Латвії Кріш’янісом Каріньшем.

Міністр закордонних справ Латвії здійснив візит в Україну | 09 жовтня, 12:57

7-8 жовтня 2019 року Міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс здійснив візит в Україну. В ході візиту відбулись зустрічі Е.Рінкевічса з Головою Верховної Ради України Д.Розумковим, Прем’єр-міністром України О.Гончаруком та Міністром закордонних справ України В.Пристайком.