Посольство України в Латвійській Республіці

Київ 06:56

Посол України в Латвії Олександр Міщенко зустрівся з Міністром освіти і науки Ілгою Шуплинською

20 червня, 14:50

20 червня Посол України в Латвії Олександр Міщенко зустрівся з Міністром освіти і науки Ілгою Шуплинською. У ході зустрічі відбувся обмін думками з актуальних питань українсько-латвійського співробітництва у сфері освіти, науки, молоді і спорту.

Окремо були обговорені питання двосторонньої взаємодії у рамках проведення спільних заходів з популяризації вищих навчальних закладів України та Латвії з метою залучення до здобуття освіти студентами з обох країн. Латвійська сторона високо оцінила вмотивованість та успіхи українських здобувачів освіти та виразила сподівання на подальше зростання зацікавленості в отриманні освіти українцями в Латвії.

Посол окремо подякував І.Шуплинській за підтримку функціонування Ризької української середньої школи. Зокрема, обговорили практичне питання щодо започаткування з вересня ц.р. процесу залучення вчителів з України для викладання української мови, літератури та історії в Ризькій українській середній школі.

Останні новини

Українські діти на відпочинку в Латвії | 19 серпня, 12:55

19 серпня 2019 року Посольство відвідали дві групи дітей, які перебувають на відпочинку у Латвії: -         група дітей із Ніжина (15 осіб) на запрошення Самоуправління Прейлі у період 14-21 серпня 2019 року; -         група дітей зі Львова (16 осіб) на запрошення Самоуправління Паргауя у період 17-26 серпня 2019 року.

Крим - це Україна! | 15 серпня, 15:28

Завдяки спільній налагодженій взаємодії Посольства з українськими активістами Координаційної ради при ПУ вдалося нейтралізувати поширення в соціальних мережах мапи з некоректним зображенням України, де Крим був відзначений як російська територія.