Посольство України в Латвійській Республіці

Посол України в Латвії Олександр Міщенко зустрівся з Міністром освіти і науки Ілгою Шуплинською

20 червня, 14:50

20 червня Посол України в Латвії Олександр Міщенко зустрівся з Міністром освіти і науки Ілгою Шуплинською. У ході зустрічі відбувся обмін думками з актуальних питань українсько-латвійського співробітництва у сфері освіти, науки, молоді і спорту.

Окремо були обговорені питання двосторонньої взаємодії у рамках проведення спільних заходів з популяризації вищих навчальних закладів України та Латвії з метою залучення до здобуття освіти студентами з обох країн. Латвійська сторона високо оцінила вмотивованість та успіхи українських здобувачів освіти та виразила сподівання на подальше зростання зацікавленості в отриманні освіти українцями в Латвії.

Посол окремо подякував І.Шуплинській за підтримку функціонування Ризької української середньої школи. Зокрема, обговорили практичне питання щодо започаткування з вересня ц.р. процесу залучення вчителів з України для викладання української мови, літератури та історії в Ризькій українській середній школі.

Останні новини

Вітаємо бранців Кремля, які прибули до Латвії на реабілітацію після звільнення з російського полону! | 10 грудня, 15:51

Вітаємо в Ризі колишніх політичних в’язнів Кремля, а саме: Балуха Володимира, Бекирова Эдема, Гриба Павла, Карпюка Миколу, Клиха Станіслава, Кольченка Олександра, Панова Артура, Панова Євгена, Сенцова Олега, Сизоновича Олексія та Сущенка Романа, які прибули до Латвії 10 грудня 2019 року на запрошення Міністерства закордонних справ Латвійської Республіки для проходження курсу реабілітації в Національному реабілітаційному центрі «Вайварі» (м.Юрмала), що триватиме до 21 грудня 2019 року. Разом з ними перебуватимуть члени їхніх родин. О.Сенцов приєднається до групи орієнтовно з 15 грудня 2019 року.

Міжнародна конференція «Ukraine’s Reform and European Path» у Ризі | 06 грудня, 17:24

6 грудня 2019 року у м.Рига відбулась міжнародна конференція «Ukraine’s Reform and European Path», співорганізаторам якої виступив Саейм Латвійської Республіки. Конференція була сфокусована на тому, щоб у черговий раз привернути увагу міжнародної спільноти до української тематики та продемонструвати підтримку європейського курсу України.

Делегація українського міста-курорту Трускавець на чолі з Мером А.Кульчинським здійснила робочий візит до Латвії | 03 грудня, 18:53

2-3 грудня 2019 року делегація Трускавецької міської Ради на чолі з Міським головою А.Кульчинським на запрошення Ради м.Юрмала відвідала це відоме у світі латвійське місто. Українська делегація провела зустрічі з керівництвом Ради м.Юрмала, ознайомилася із роботою департаментів розвитку міста, міського маркетингу, туризму та культури, а також відвідала низку інфраструктурних об’єктів та культурних закладів Юрмали.

Зустріч народного депутата України Святослава Юраша із українською громадою Латвії | 29 листопада, 10:19

28 листопада 2019 року у Посольстві України в Латвії відбулась зустріч народного депутата України, голови підкомітету з питань зв'язків і захисту прав та інтересів українців за кордоном Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Святослава Юраша із представниками української громади Латвії, зокрема з членами Координаційної ради представників українських діаспорських організацій при Посольстві України в Латвійській Республіці, українськими студентами, які навчаються в Латвійському університеті.