Посольство України в Латвійській Республіці

Київ 09:43

Вперше в історії України європейська та євроатлантична інтеграція впроваджені в Програму діяльності Уряду, - Олексій Гончарук

08 жовтня, 13:05

 
Вперше в історії України європейська та євроатлантична інтеграція впроваджені в Програму діяльності Уряду. Про це заявив Прем’єр-міністр України на зустрічі з Міністром закордонних справ Латвійської Республіки Едгарсом Рінкевичсом. Глава Уряду додав, що Програма передбачає цілі та визначає чіткі показники їх успішного виконання.

Окрім цього, Олексій Гончарук зосередив увагу делегації Латвії на чотирьох пріоритетах українського Уряду. Серед них приватизація держпідприємств, відкриття ринку землі, демонополізація енергетичного ринку та розвиток інфраструктури. «В планах Уряду на найближчі 5 років відновити 24 тис. км доріг та побудувати 5 морських портів та 15 аеропортів», – сказав Прем’єр-міністр. Він додав, що для української влади важливою також є реформа судової системи. 

Міністр закордонних справ Едгарс Рінкевичс повідомив, що Латвія залишатиметься стратегічним партнером України в контексті європейської інтеграції. Він позитивно відзначив готовність Міністра юстиції та Генерального прокурора України активно займатися захистом прав та інтересів іноземних інвесторів і створювати сприятливі умови ведення бізнесу в Україні. 

Крім цього, пан Рінкевичс запевнив, що Латвія надалі здійснюватиме програми лікування та реабілітації українських військовослужбовців, зокрема, тих, які перебували у полоні у Російській Федерації.

Останні новини

В Латвії у рамках участі у проекті NORLAU перебуває делегація з України | 12 листопада, 12:08

У період 11-15 листопада 2019 року в Латвії у рамках участі у проекті NORLAU перебуває делегація з України у складі понад 20 осіб, яку очолює Заступник міністра юстиції України Віталій Василик та до якої увійшли представники Верховного Суду України, Міністерства юстиції України, Генеральної прокуратури України, Державної установи «Центр пробації», обласних судів, прокуратур тощо.

«На степових просторах. Айвазовський та Україна». | 09 листопада, 12:15

8 листопада 2019 р. в рамках діючої виставки картин Івана Айвазовського «Метафізика світла», яка експонується у Великій залі Художнього музею Ризька Біржа, відбувся мистецький вечір присвячений творчості художника - «На степових просторах. Айвазовський та Україна». Захід організовано за підтримки Посольства України та адміністрації Художнього музею «Ризка Біржа». Координатором проекту є Центр культури Латвія-Україна під керівництвом В.Іваницького та Н.Шилової. Режисер театральної частини заходу М.Семенова, продюсер - О.Січко.

Оголошення ПУ в Латвії | 07 листопада, 18:49

До уваги громадян України, які мали проблеми з вильотом 8.10.2019 року з м.Рига до м.Київ авіарейсом W66280.