Посольство України в Латвійській Республіці

Оголошення ПУ в Латвії

07 листопада, 18:49

До уваги громадян України, які мали проблеми з вильотом 8.10.2019 року з м.Рига до м.Київ авіарейсом W66280.

Посольство України 7.11.2019 року отримало офіційну відповідь від державного акціонерного товариства «Міжнародний аеропорт Рига», на свій лист від 9.10.2019 року з приводу проблем які виникли у громадян України, які маючи квитки на рейс авіакомпанії Wizzair не змогли потрапити на літак.

Зокрема, голова правління державного акціонерного товариства «Міжнародний аеропорт Рига» І.Ліце вибачається перед громадянами України, пасажирами, які не потрапили на рейс і зазначає, що скарги від кожного пасажира будуть розглядатися уважно та індивідуально.

Якщо під час перевірки буде констатовано, що пасажир, який прибув до Аеропорту вчасно, не менш ніж за дві години до вильоту та не потрапив на свій рейс з вини Аеропорту, тоді всі прямі збитки будуть компенсовані.

У зв’язку з цим, громадяни України, які запізнилися 8 жовтня 2019 року на авіарейс W66280 авіакомпанії Wizzair, які мали намір вилетіти до Києва можуть подати свої скарги до державного акціонерного товариства «Міжнародний аеропорт Рига» з метою компенсації збитків.

Останні новини

Вітаємо бранців Кремля, які прибули до Латвії на реабілітацію після звільнення з російського полону! | 10 грудня, 15:51

Вітаємо в Ризі колишніх політичних в’язнів Кремля, а саме: Балуха Володимира, Бекирова Эдема, Гриба Павла, Карпюка Миколу, Клиха Станіслава, Кольченка Олександра, Панова Артура, Панова Євгена, Сенцова Олега, Сизоновича Олексія та Сущенка Романа, які прибули до Латвії 10 грудня 2019 року на запрошення Міністерства закордонних справ Латвійської Республіки для проходження курсу реабілітації в Національному реабілітаційному центрі «Вайварі» (м.Юрмала), що триватиме до 21 грудня 2019 року. Разом з ними перебуватимуть члени їхніх родин. О.Сенцов приєднається до групи орієнтовно з 15 грудня 2019 року.

Міжнародна конференція «Ukraine’s Reform and European Path» у Ризі | 06 грудня, 17:24

6 грудня 2019 року у м.Рига відбулась міжнародна конференція «Ukraine’s Reform and European Path», співорганізаторам якої виступив Саейм Латвійської Республіки. Конференція була сфокусована на тому, щоб у черговий раз привернути увагу міжнародної спільноти до української тематики та продемонструвати підтримку європейського курсу України.

Делегація українського міста-курорту Трускавець на чолі з Мером А.Кульчинським здійснила робочий візит до Латвії | 03 грудня, 18:53

2-3 грудня 2019 року делегація Трускавецької міської Ради на чолі з Міським головою А.Кульчинським на запрошення Ради м.Юрмала відвідала це відоме у світі латвійське місто. Українська делегація провела зустрічі з керівництвом Ради м.Юрмала, ознайомилася із роботою департаментів розвитку міста, міського маркетингу, туризму та культури, а також відвідала низку інфраструктурних об’єктів та культурних закладів Юрмали.

Зустріч народного депутата України Святослава Юраша із українською громадою Латвії | 29 листопада, 10:19

28 листопада 2019 року у Посольстві України в Латвії відбулась зустріч народного депутата України, голови підкомітету з питань зв'язків і захисту прав та інтересів українців за кордоном Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Святослава Юраша із представниками української громади Латвії, зокрема з членами Координаційної ради представників українських діаспорських організацій при Посольстві України в Латвійській Республіці, українськими студентами, які навчаються в Латвійському університеті.