Посольство України в Латвійській Республіці

В Латвії у рамках участі у проекті NORLAU перебуває делегація з України

12 листопада, 12:08

У період 11-15 листопада 2019 року в Латвії у рамках участі у проекті NORLAU перебуває делегація з України у складі понад 20 осіб, яку очолює Заступник міністра юстиції України Віталій Василик та до якої увійшли представники Верховного Суду України, Міністерства юстиції України, Генеральної прокуратури України, Державної установи «Центр пробації», обласних судів, прокуратур тощо.

11 листопада 2019 року Міністр юстиції Латвійської Республіки Яніс Борданс привітав учасників проекту з початком і відзначив, що латвійська сторона підтримує курс України на євроінтеграцію та докладає зусиль для сприяння процесу імплементації в Україні європейських стандартів у галузі правосуддя. У цій зустрічі взяли участь Посол України Олександр Міщенко, парламентський секретар Міністерства юстиції Латвії Юріс Юрашс, радник відділу міжнародних зв’язків Директорату виправної служби Норвегії   Лієне Абрама.   

Проект NORLAU «Підтримка судової реформи в Україні через повномасштабне впровадження пробації в Україні» реалізується за сприяння Латвії та Норвегії.

Останні новини

Вітаємо бранців Кремля, які прибули до Латвії на реабілітацію після звільнення з російського полону! | 10 грудня, 15:51

Вітаємо в Ризі колишніх політичних в’язнів Кремля, а саме: Балуха Володимира, Бекирова Эдема, Гриба Павла, Карпюка Миколу, Клиха Станіслава, Кольченка Олександра, Панова Артура, Панова Євгена, Сенцова Олега, Сизоновича Олексія та Сущенка Романа, які прибули до Латвії 10 грудня 2019 року на запрошення Міністерства закордонних справ Латвійської Республіки для проходження курсу реабілітації в Національному реабілітаційному центрі «Вайварі» (м.Юрмала), що триватиме до 21 грудня 2019 року. Разом з ними перебуватимуть члени їхніх родин. О.Сенцов приєднається до групи орієнтовно з 15 грудня 2019 року.

Міжнародна конференція «Ukraine’s Reform and European Path» у Ризі | 06 грудня, 17:24

6 грудня 2019 року у м.Рига відбулась міжнародна конференція «Ukraine’s Reform and European Path», співорганізаторам якої виступив Саейм Латвійської Республіки. Конференція була сфокусована на тому, щоб у черговий раз привернути увагу міжнародної спільноти до української тематики та продемонструвати підтримку європейського курсу України.

Делегація українського міста-курорту Трускавець на чолі з Мером А.Кульчинським здійснила робочий візит до Латвії | 03 грудня, 18:53

2-3 грудня 2019 року делегація Трускавецької міської Ради на чолі з Міським головою А.Кульчинським на запрошення Ради м.Юрмала відвідала це відоме у світі латвійське місто. Українська делегація провела зустрічі з керівництвом Ради м.Юрмала, ознайомилася із роботою департаментів розвитку міста, міського маркетингу, туризму та культури, а також відвідала низку інфраструктурних об’єктів та культурних закладів Юрмали.

Зустріч народного депутата України Святослава Юраша із українською громадою Латвії | 29 листопада, 10:19

28 листопада 2019 року у Посольстві України в Латвії відбулась зустріч народного депутата України, голови підкомітету з питань зв'язків і захисту прав та інтересів українців за кордоном Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Святослава Юраша із представниками української громади Латвії, зокрема з членами Координаційної ради представників українських діаспорських організацій при Посольстві України в Латвійській Республіці, українськими студентами, які навчаються в Латвійському університеті.