Посольство України в Латвійській Республіці

Захід-презентація «Дніпропетровський регіон: відкритий інвестиційний діалог»

27 квітня, 16:44

23 травня 2018 року у м. Київ відбудеться міжнародний діловий захід «Дніпропетровський регіон: відкритий інвестиційний діалог», який пройде в приміщенні Торгово-промислової палати України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33).

Організаторами заходу є Дніпропетровська обласна державна адміністрація та Дніпропетровська обласна рада, а саме КЗ «Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство».

Зазначений форум спрямований на ознайомлення потенційних іноземних інвесторів з промислово-виробничими, інвестиційними та науковими можливостями Дніпропетровського регіону, встановлення партнерських відносин з українськими виробниками, налагодження нових контактів як з приватним бізнесом, так і державними компаніями, проведення робочих зустрічей з представниками регіону і ознайомлення з інвестиційними проектами.

З питань отримання додаткової інформації щодо умов участі у форумі можна звертатись до контактної особи – керівника «Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства» Дніпропетровської обласної ради пані Валентини Затишняк:  (056) 742 86 21, (056) 742 86 87, info@dia.dp.ua.