• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
До уваги керівників засобів масової інформації!
Опубліковано 03 липня 2019, 11:31

10
липня
2019
середа
-
11
липня
2019
четвер
Додати в календар 2019-07-10 00:00:00 2019-07-11 00:00:00 Europe/Kiev До уваги керівників засобів масової інформації! ПОРЯДОК АКРЕДИТАЦІЇжурналістів, працівників засобів масової інформації при Центральній виборчій комісії на період підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року Акредитації на заходи в Центральній виборчій комісії підлягають усі без винятку журналісти, працівники вітчизняних і зарубіжних засобів масової інформації, в тому числі й технічний персонал телерадіокомпаній.  Для постійної акредитації журналістів, працівників ЗМІ при Центральній виборчій комісії на період підготовки проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року з виготовленням відповідних індивідуальних карток акредитації необхідно надіслати подання на ім’я Голови Центральної виборчої комісії Сліпачук Т.В. на адресу: 01196, м. Київ, площа Лесі Українки, 1. [email protected]

У поданні вітчизняного ЗМІ на бланку редакції за підписом керівника ЗМІ (або іншої уповноваженої особи), завіреного печаткою, зазначаються:

- його повне найменування; 
- дата і номер державної реєстрації; 
- адреса редакції; 
- адреса електронної пошти (за наявності); 
- прізвище, ім’я та по батькові журналіста(ів), працівника(ів) ЗМІ, стосовно якого(их) вноситься подання; 
- номери засобів зв’язку.

У поданні зарубіжного ЗМІ на бланку редакції за підписом керівника ЗМІ (або іншої уповноваженої особи), завіреного печаткою, зазначаються:

- повне найменування українською, англійською мовами та мовою країни походження; 
- адреса редакції; 
- номери засобів зв’язку кореспондентського пункту в Україні та адреса електронної пошти (за наявності); 
- прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) журналіста(ів), працівника(ів) ЗМІ, стосовно якого(их) вноситься подання.

До подання додаються копії паспорта та документа, що засвідчує професійну належність (редакційне посвідчення, прес-карта) журналіста(ів), працівника(ів) ЗМІ, стосовно якого(их) вноситься подання.

У заявах журналіста, працівника вітчизняного або зарубіжного ЗМІ, які акредитовуються самостійно, зазначаються:

- прізвище, ім’я та по батькові; 
- адреса; 
- номер засобу зв’язку; 
- адреса електронної пошти (за наявності).

До заяви журналіста, працівника вітчизняного або зарубіжного ЗМІ, які акредитовуються самостійно, додаються копії паспорта та документа, що засвідчує їхню професійну належність (редакційне посвідчення, документ, виданий професійним об’єднанням журналістів, прес-карта).

Для прискорення виготовлення карток скановані копії подання та необхідних документів можна надсилати на електронну пошту відділу взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Комісії:

[email protected]

[email protected]

[email protected]

Контактні особи – Вирва Володимир Андрійович (телефон: 286-80-71) та Терещук Олена Валеріївна (телефон: 256-82-80).

Ситуативна акредитація (на окрему подію) можлива телефоном за вищезазначеними номерами.

Подання документів для постійної акредитації триватиме до 10 липня 2019 року.

До уваги керівництва телекомпаній!

Для розташування ПТС та іншої автомобільної техніки телеканалів на території двору Центральної виборчої комісії необхідно подати заявку з переліком відповідної техніки до 10 липня 2019 року  включно.

Примітка. Засідання Комісії, прес-конференції та брифінги за участю Голови Центральної виборчої комісії, заступників Голови, секретаря і членів Комісії відбуватимуться у прес-центрі Центральної виборчої комісії (2 поверх) або у залі засідань Комісії (6 поверх) за адресою: площа Лесі Українки, 1.

Вхід журналістів, працівників ЗМІ до Центральної виборчої комісії здійснюється відповідно до карток акредитації та списків, завірених у відділі взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії, та обов'язкової  наявності документа, що засвідчує особу.

Аби потрапити до будівлі Комісії, слід пройти контроль на центральному під’їзді (вхід з площі Лесі Українки).

Під час контролю охорона перевіряє функціональні якості диктофонів, відеокамер та інших технічних засобів, необхідних для роботи.

З огляду, що означені процедури займають певний час, просимо заздалегідь з’являтися для їх проходження, із врахуванням вимог статті 14 Регламенту Центральної виборчої комісії, відповідно до якої особи, які мають право бути присутніми на засіданні Комісії, допускаються до зали засідань до початку засідання та під час перерви.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux