• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
Зустріч української громади Латвії з Послом України Євгеном Перебийносом
Опубліковано 28 травня 2015 року о 19:06

28 травня ц.р. Посол України в Латвійській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з представниками української громади Латвії. 

Зокрема, на зустрічі були присутні керівники українських культурно-просвітніх товариств з Риги, Даугавпілса, Єлгави, Лудзи та інших регіонів Латвійської Республіки, керівництво Ризької української середньої школи, представники української церкви та ЗМІ.

Представники діаспори поділилися своїми планами та пропозиціями щодо активізації взаємодії з Посольством України. За пропозицією Посла було домовлено про регулярні координаційні зустрічі з метою узгодження питань, які сьогодні хвилюють українців Латвії.

Особливу увагу під час зустрічі було приділено роботі з організації направлення гуманітарної допомоги для потреб Збройних Сил України та реабілітації в Латвії поранених під час АТО українських військовослужбовців.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux