• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
Посол України в Латвії Євген Перебийніс зустрівся з Головою правління Торговельно-промислової палати Латвійської Республіки Аігарсом Ростовскісом
Опубліковано 24 липня 2015 року о 12:00

Під час зустрічі було обговорено стан українсько-латвійських торговельно-економічних відносин, перспективні напрями розвитку діяльності бізнесу. У зв’язку з цим відбувся обмін думками щодо можливості проведення восени ц.р. в Ризі українсько-латвійського бізнес форуму.

Крім того, обидві сторони виявили інтерес до ідеї створення в Ризі українсько-латвійської торговельної палати, до роботи якої могли б підключитися як українські підприємці, що працюють на латвійському ринку, так і представники латвійського бізнесу, зацікавлені в розширенні співпраці з Україною.

Сторони домовилися налагодити шляхи оперативного інформування дипустанови про пропозиції співробітництва від латвійського бізнесу та його проблемні питання в Україні. Крім того, було позитивно оцінено зростання показників торгівлі між Україною та Латвією на фоні загальноєвропейського зниження цього індикатора, а також висловлено сподівання на продовження такої позитивної динаміки роботи підприємців.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux