Портал в режимі тестування та наповнення
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Коментар Посольства України в Латвійській Республіці у зв’язку з черговим нападом вандалів на виставку «Люди Майдану» у Ризі (укр/рос)
Опубліковано 11 жовтня 2015 року о 11:25

Глибоко шоковані і обурені черговим дикунським нападом вандалів на виставку «Люди Майдану» у Ризі, в результаті якого їй було завдано серйозної матеріальної шкоди. Викликає жаль, що купка екстремістів вже протягом тижня намагається диктувати свої умови мешканцям і гостям Риги, в яких виставка викликала значний інтерес, і присвоювати собі право вирішувати – бути чи не бути виставці в столиці Латвії.

Виставка «Люди Майдану» - суто мистецький проект, мета якого – за допомогою фотографій очевидця показати обличчя і емоції, радість і трагізм «Революції Гідності» в Україні у 2014 році, коли люди повстали проти тиранії і корупції і віддавали свої життя за європейські цінності, бажання жити в демократичній європейській країні. Намагання представників т.зв. «русского мира» штучно політизувати цю виставку викликано їхнім страхом навіть перед словом «Майдан», незважаючи на те, що з фотографій на них дивляться очі звичайних, мирних українців і українок.

Люди, які знищують виставки – нічим не кращі за тих, хто розстрілював мирних демонстрантів на Майдані. Тоталітарне мислення цих людей не здатне прийняти будь-якої альтернативної точки зору, а єдиною формою їхньої поведінки є агресія і насильство. Моральна обмеженість цих людей може викликати тільки співчуття, але в даному випадку тій злочинній діяльності, в якій ця обмеженість проявляється, має бути дана чітка правова оцінка.

Ми очікуємо від правоохоронних органів, що всі винні у нападах на виставку понесуть заслужену відповідальність, а самій виставці буде забезпечений надійний захист від вандалів і екстремістів.

Сподіваємось також, що спроби бандитів знищити виставку будуть засуджені в Латвії всіма, хто не згоден з методами терору, залякування і насильства, які дехто сьогодні ззовні намагається вкинути на толерантну і миролюбну Латвійську землю. 

***

Комментарий Посольства Украины в Латвийской Республике в связи с очередным нападением вандалов на выставку «Люди Майдана» в Риге

Глубоко шокированы и возмущены очередным дикарским нападением вандалов на выставку «Люди Майдана» в Риге, в результате которого ей был нанесен серьезный материальный ущерб. Вызывает сожаление, что кучка экстремистов уже в течение недели пытается диктовать свои условия жителям и гостям Риги, у которых выставка вызвала большой интерес, и присваивать себе право решать - быть или не быть выставке в столице Латвии.

Выставка «Люди Майдана» - исключительно художественный проект, цель которого - с помощью фотографий очевидца показать лица и эмоции, радость и трагизм «Революции Достоинства» в Украине в 2014 году, когда люди восстали против тирании и коррупции и отдавали свои жизни за европейские ценности, желание жить в демократической европейской стране. Попытки представителей т.н. «русского мира» искусственно политизировать эту выставку вызвано их страхом даже перед словом «Майдан», несмотря на то, что с фотографий на них смотрят глаза обычных, мирных украинцев и украинок.

Люди, которые уничтожают выставки - ничем не лучше тех, кто расстреливал мирных демонстрантов на Майдане. Тоталитарное мышление этих людей не способно принять любую альтернативную точку зрения, а единственной формой их поведения является агрессия и насилие. Нравственная ограниченность этих людей может вызвать только сочувствие, но в данном случае такой преступной деятельности, в виде которой эта ограниченность проявляется, должна быть дана четкая правовая оценка.

Мы ожидаем от правоохранительных органов, что все виновные в нападениях на выставку понесут заслуженную ответственность, а самой выставке будет обеспечена надежная защита от вандалов и экстремистов.

Надеемся также, что попытки бандитов уничтожить выставку будут осуждены в Латвии всеми, кто не согласен с методами террора, запугивания и насилия, которые кое-кто сегодня извне пытается вбросить на толерантную и миролюбивую латвийскую землю.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux