• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
У Ризі медалями “За Гідність та Патріотизм” нагороджено волонтерів
Опубліковано 10 березня 2017 року о 15:00

9 березня 2017 року в приміщенні Посольства України в Латвії відбулася урочиста церемонія нагородження латвійських волонтерів організації "SOS допомога Україні". Нагородження здійснювалося за представленням ГО “За майбутнє країни”.

Медаль “За Гідність та Патріотизм” було започатковано у 2014 році ГО "Всеукраїнське об'єднання громадян "КРАЇНА" з метою сприяння розвитку громадянської свідомості та плекання патріотизму.

Пам'ятними відзнаками, за самовіддану та активну діяльність, спрямовану на захист українського народу, а також свідому громадську позицію та патріотизм нагороджено: Jānis PujatsGatis PriedeNatascha VeçvagarisEmīls Paupe-BalodisJānis SilsIngus ZaharcenoksJānis Ratkevičs та Darius Tarailis.

Після урочистої церемонії відбулося неформальне спілкування та обмін думками щодо нинішнього стану співпраці між волонтерськими організаціями та Посольством. Учасники заходу також активно ділилися досвідом своєї діяльності та перспективами розвитку співпраці.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux