• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
До уваги громадян України, які тимчасово або постійно проживають в Латвії!
Опубліковано 05 квітня 2019 року о 15:45

Повторне голосування з виборів Президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 за місцевим часом на закордонній виборчій дільниці № 900047 у приміщенні Посольства України за адресою м.Рига, бул. Калпака 3

7 квітня 2019 р. Центральна виборча комісія України постановила провести повторне голосування 21 квітня 2019 р. з чергових виборів Президента України. У цьому зв’язку просимо взяти до уваги, що громадяни України матимуть можливість проголосувати в Латвії з 8:00 до 20:00 за місцевим часом на закордонній виборчій дільниці № 900047, яка розташована у приміщенні Посольства України за адресою м.Рига, бул. Калпака 3.

На виконання положень Законів України «Про вибори Президента України», «Про Державний реєстр виборців» та актів ЦВК України Посольством України в Латвійській Республіці оновлюються дані Державного реєстру виборців для підготовки остаточної редакції списку тих виборців, які матимуть можливість взяти участь у повторному голосуванні з виборів Президента України на дільниці в Латвії.

Консульський відділ Посольства України в Латвії здійснює прийом громадян України у понеділок – п’ятницю з 9:30 до 12:30, з 14:00 до 18:00, у суботу з 10:00 до 12:30 для включення у список виборців. Наголошуємо, що з метою реалізації конституційного виборчого права громадяни України, мають звернутися до кінця дня 14 квітня до Консульського відділу Посольства і  заявити про свій намір голосувати на виборах шляхом постановки на консульський облік або особистої подачі до Консульського відділу Посольства України в Латвії заяви про включення до Державного реєстру виборців. Внесення змін до списку пізніше буде неможливим.

У разі якщо громадянин України короткотерміново перебуває за кордоном (відпустка, лікування, відрядження тощо) і хоче проголосувати на виборчій дільниці в Латвії, він має особисто подати в Україні заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси до органу ведення Державного реєстру виборців за своєю виборчою адресою  або до відділу ведення та адміністрування Державного реєстру виборців Управління консульської діяльності Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України не пізніше ніж за 5 днів до голосування (детальніше за посиланням https://www.drv.gov.ua/ords/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_static_page&ppg_id=108&pmn_id=154). Заяви про тимчасову зміну місця голосування виборця без зміни виборчої адреси закордонними дипломатичними установами України або дільничними виборчими комісіями закордонних виборчих дільниць не приймаються

Наголошуємо, що взяти участь у  голосуванні має право особа старше 18 років, яка включена у список виборців для голосування на дільниці в Латвії, за пред’явленням дійсного паспорту громадянина України для виїзду за кордон. Звертаємо увагу, що жоден інший документ (внутрішній паспорт, посвідчення водія, дозвіл на проживання в Латвії тощо) братися до уваги не буде.

Посольство України  звертається  до усіх громадян України, які перебувають в Латвії завчасно перевірити наявність свого перебування у списку виборців через Державний реєстр виборців (Кабінет виборця www.drv.gov.ua).

Телефони для довідок:

Консульський відділ Посольства України в Латвії +371 6733 29 56

Дільнична виборча  комісії +371 6732 5583 (понеділок – субота з 16:00 до 20:00)

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux